Sigortalı Nakliyat

İstanbul Sigortalı nakliyat uzun yıllardır sektörde yer alan firmamızın hizmetleri arasında yer almaktadır. Sigortanın günümüzde değerinin anlaşılmış olması ile tüm hizmetlerimizi sigorta kapsamında vermekteyiz. Diğer nakliyat firmaları sigortalı nakliyat yaptıklarını belirtmelerine rağmen bunu göstermelik olarak yapmakta ve aslında bir anlamı olmamaktadır. Oysa Egesur Nakliyat olarak bizler işimizi titizlikle yapmakta ve ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Taşınma öncesinde adresinize bir ziyaret gerçekleştirmekte ve eksper arkadaşlarımız ile eşyaların gerçek değerinin belirlendiği bir rapor hazırlamakta ve bu şekilde sigortayı yapmaktayız.

Eşyaların paketleme ve ambalajlaması yapılması için ekiplerimiz adresinize geldiği anda sigortayı başlatmakta ve eşyalar yeni adrese nakledildikten ve ekiplerimiz eşyaları yerleştirip çıkana kadar da devam ettirmekteyiz. Bu zaman içinde bir kaza olması halinde oluşan zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmakta ve bu sayede de sizler gibi firmamızın da sıkıntı yaşamasını önlemekteyiz. Sigortalı nakliyat yapan ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen firmamız üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamakta ve müşteri portföyü de gün geçtikçe genişlemeye devam etmektedir.

İstanbul Sigortalı Nakliyat Fiyatları

İstanbul Sigortalı nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız bunun için ilave ücret almamakta belirlenen nakliyat ücretine ilave maliyetler getirmemektedir. Firmamızın verdiği garantili hizmet ile eşyalarınızı taşımayı tercih etmeniz halinde yetkili arkadaşlarımız adresinize bir ziyaret gerçekleştirmekte eşyaların miktarını görerek ve diğer gerekli bilgileri alarak bütçenize uygun fiyat teklifi sunmaktadırlar. Bu fiyatın belirlenmesinin ve onayınızın alınmasının ardından da taşınma planı oluşturularak adım adım uygulanmaktadır. Sigortayı bir önlem olarak mutlaka yapmakta olmamızın yanında pek fazla ihtiyaç duyulmamaktadır. Çünkü eşyaların güvende olarak taşınması için gerekli tüm önlemleri firma olarak almaktayız.

İstanbul Sigortalı nakliyat hizmetimizden yararlanmanız ile birlikte taşınma sırasında stres yaşamanıza ve eşyalarım zarar görürse ne yaparım diye endişelenmenize gerek kalmamaktadır. Dikkatle paketleme ve ambalajlaması yapılan eşyalarınız, kapalı kasa araçlarımıza yüklenmekte ve hedef adrese de tam belirttiğimiz zamanda nakliyesi gerçekleştirilmektedir. İstanbul şehrimizin tüm ilçelerinde yaşayan kişilerin üstün kalitede hizmet alabilmesini sağlamak amacıyla firmamız büyümeye devam etmekte ve gelen talepleri de yılın her günü çalışarak karşılamaktadır.