Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Şehirler arası nakliyat hizmetini yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile vermekte olan firmamızı üstün kalitede hizmet almak isteyen kişilerin tercih etmeye devam etmesi ile büyümeye devam etmekteyiz. Müşteri portföyümüzün genişliyor olması ile ekiplerimizi genişletmeye devam etmekte ve ekiplerimize kattığımız tüm kişiler için gerekli işbaşı eğitimlerini vermekteyiz. Nakliyat hizmetinde hatanın hiç yeri olmamasını bilmekte ve eşyalarınızın güvende olacağı profesyonel nakliyat yöntemleri kullanmaktayız.  Taşınma ihtiyacınız oluştuğunda bunun en hızlı şekilde karşılanması için yılın her günü çalışmaktayız.

Evini ya da ofisini taşıması gereken kişilerin bunun için en uygun fiyatı ve kaliteli hizmeti bir arada aradığı bilinmektedir.  Bu beklentiye cevap verebilmek için de firmamız düşük kar marjı uygulamakla yetinmemekte ayrıca her evin eşyasının farklı olduğunu bilerek eşyaları yerinde görmeden ve diğer gerekli bilgileri almadan fiyat vermemekteyiz. Bu fiyatı belirlemek için evinize yapacağımız ziyaretler için de ilave ücret talep etmemekteyiz. Verdiğimiz fiyatların net olması sayesinde nakliyatın tamamlanmasının ardından da ilave maliyetler ile karşılaşmanıza izin vermemekteyiz.

Profesyonel Nakliyat Hizmeti Almanın Yararları

İstanbul Şehirler arası nakliyat hizmeti profesyonel ekiplerimiz ile eşyalarınız maksimum güvende olacak şekilde verilmektedir. Modern nakliyat yöntemleri kullanmakta ve kaliteli malzeme kullanarak paketleme ve ambalajlama ile yapılmaktadır. Her eşya kendi cinsine uygun teknik ile paketlemesi yapılmakta kırılma ihtimali yüksek eşyalar içleri köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Dikkatle paketlemesi yapılan eşyalarınızın araçlara yüklenmesi içinde bina merdivenlerini kullanmamaktayız.

Asansörlü nakliyat yapmakta ve kullandığımız son teknolojiye sahip asansör sistemlerimiz ile eşyaları araçlara alarak eşyalarınız için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Egesur nakliyat firmamızın sahip olduğu ve çok yüksek katlara ulaşabilen asansörlerimiz ile rezidans ve plazalarda yaşayan kişilerinde sorun yaşamadan taşınabilmesini sağlamaktayız.

İstanbul Şehirler arası nakliyat sırasında eşyaların uzun süre trafikte olması nedeniyle sigorta çok daha önem kazanmaktadır. Tüm müşterilerimiz için sigortalı nakliyat hizmetini vermekte ve eşyaların gerçek değerinden sigorta olması için de ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. İstanbul’nın tüm ilçelerinde yaşayan kişilerin ülkemizin bütün il ve ilçelerine taşınmaları gerektiğinde profesyonel hizmet vermekte ve eşyaların güvende olarak taşınmasını sağlamaktayız.