Şehiriçi Nakliyat

İstanbul Şehir içi nakliyat hizmeti en çok ihtiyaç duyulan nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Bunun nedeni ise insanların pek çok farklı neden ile evlerini ve ofislerini taşıma ihtiyaçlarının ortaya çıkıyor olmasıdır. Egesur Nakliyat olarak bu yönde ihtiyaçlarınızı üstün kalitede hizmet alarak karşılamanızı sağlamaktayız. Köklü bir nakliyat firması olmanın avantajı ile işimizi hataya yer bırakmayacak şekilde yapmakta ve üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Hizmet kalitemizden emin olarak müşterilerimize memnuniyet garantisi vermekteyiz. Nakliyatın başlayacağı ve biteceği saati belirterek gereksiz zaman kayıpları yaşamanızı önlemekteyiz.

Ev taşımanın stresini ve yorgunluğunu üzerinizden almakta işinin uzmanı ekiplerimiz ile eşyaların toplanması ve yerleştirilmesinde de yanınızda yer almaktayız. Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte bu şekilde eşyaların maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Ev eşyalarının farklı cinslerde olduğunu bilerek her eşyayı cinsine uygun kaliteli malzeme ve özel teknikler ile paketleme yapmaktayız. Mobilyaları ve elektronik eşyaları sökmekte yeni adreste de montajını yaparak sizin bu işlem için ayrıca farklı kişiler ile çalışmak zorunda kalmanızı önlemekteyiz.

İstanbul Şehir içi Nakliyat Fiyatları

İstanbul Şehir içi nakliyat sırasında farklı etkenler fiyatın belirlenmesinde rol oynamaktadır. Bu nedenle de firma olarak belli bir fiyat listesi ile hizmet vermemekte her müşterimizin bütçesine uygun nakliyat çözümleri üretmekteyiz. Evinizin ya da ofisinizin taşınması için firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ilave ücret almadan taşınma öncesi adresinize bir ziyaret gerçekleştirmekte ve eşyaları yerinde görerek fiyat teklifimizi hazırlamaktayız. Bu sırada ücretsiz ekspertiz yapmaktayız. Onayınızı aldıktan sonra da taşınma planı oluşturarak bunu hiçbir aksiliğe yer bırakmayacak şekilde uygulamaktayız. Hazırladığımız ekspertiz raporu ile de sigortalı nakliyat yapmaktayız.

İstanbul şehir içi nakliyat hizmetini vermekte olan firmamız geniş ekipler ile çalışmakta ve hızla nakliyatı tamamlayarak sizlerin yeni adresinize bir an önce yerleşebilmenizi sağlamaktadır. Nakliyatın kısa sürede tamamlanması amacıyla yüksek katlarda olan eşyaları portatif asansörlerimiz ile araçlara almakta ve yeni adreste de gerekmesi halinde asansör sistemlerimizi kullanmaya devam etmekteyiz. İstanbul merkezli firmamız ile şehrimizin tüm ilçelerine hizmet vermekte ve bu şekilde evini taşıması gereken kişilerin memnun olacakları bir deneyim yaşamalarını sağlamaktayız.