Parça Eşya Nakliyatı

İstanbul Parça eşya taşımacılığı nakliyat hizmetini uygun fiyatlar ile almak isteyen kişiler için sunulmakta olan bir hizmet olmaktadır. Parça eşya taşımacılığında aynı yönde taşınması gereken eşyalar tek araca yüklenerek maliyet düşürülür ve bu şekilde de müşterilerin daha uygun fiyatlar ile eşyalarının taşınması mümkün olur. Kapalı kasa içleri geniş araçlar ile hizmet vermekte olan firmamız parça eşya taşımacılığında da en önde yer almaktadır. Eşyalarınız adresinizden teslim alınmakta ve istediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Bir miktar eşyasını yazlığına, öğrenci evine ya da başka bir amaçla farklı bir adrese göndermek isteyen kişiler bunun için kargo şirketleri ile görüştüklerinde yüksek maliyetler ile karşılaşmakta ve bu kabul edilse bile eşyaların güvenliği sağlanmadığından zarar görme ihtimali yüksek olmaktadır. Oysa Egesur Nakliyat firmamız eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yaparak araçlara yüklemekte ve bu şekilde de üst düzey koruma altında olmasını sağlamaktadır. İçleri geniş araçlarımızda eşyalar birbirine karışmadan konforlu bir şekilde taşınmakta ve belirtilen adrese telim edilmektedir.

İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı Fiyatları

İstanbul Parça eşya taşımacılığı hizmetinde belirli bir fiyat listesi olması mümkün değildir. Çünkü gönderilecek her eşyanın cinsi farklı olduğu gibi gideceği adres de farklılık göstermektedir. Bunun için parça eşyanızın taşınması için firmamızı tercih etmeniz halinde eşyalar görüldükten ve fiyat teklifinin hazırlanması için gerekli bilgiler alındıktan sonra teklifimizi sunmaktayız. Onaylamanız üzerine de nakliyenin gerçekleşeceği tarihi belirlemekte ve tam söz verdiğimiz saatte gelerek öncelikle eşyanın güvenliği için paketleme ve ambalajlamasını yapmaktayız. Ardından da eşyaların üst katlarda olması halinde portatif yük asansörlerimiz ile asansörlü nakliyat hizmetini devreye alarak eşyaların zarar görmeden araçlara yüklenmesini sağlamaktayız.

İstanbul Parça eşya taşımacılığı hizmetimizden yararlanmanız halinde eşyaların güvende olarak taşınması için üst düzey önlemler almakla yetinmemekte ayrıca sigortalı olarak nakliyatı gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkezli olan firmamız ile şehrimizde ve çevre illerde parça eşya taşımacılığı hizmetine ihtiyaç duyan kişilere özel çözümler sunmaktayız. Uzun yola çıkan araçların varış saatinin tam olarak bilinmesi mümkün olmadığından da eşyanın teslim edileceği yaklaşık saati bildirerek bunun için fazladan zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz.