Ofis Taşımacılığı

İstanbul Ofis taşımacılığı nakliyat sektöründe titizlikle verilmesi gereken hizmet olmaktadır. Bunun nedeni ofis eşyalarının oldukça değerli olduğu ve zarar görmeden taşınmasının gerekmesidir. Bu konuda deneyimli ekiplerimiz ile ofislerinizin taşınması gerektiğinde yanınızda yer almaktayız. İşlerinizi yürüttüğünüz ofisinizin uzun süre kapalı kalmasına gerek olmaması için yılın her günü ve her saati çalışmakta ve geniş ekipler ile hizmet vermekteyiz. Nakliyat sektörünün en güvenilir firması olarak işimizi tam belirttiğimiz zamanda tamamlayarak yeni ofisinizde kısa sürede tekrar çalışamaya başlamanızı sağlamaktayız.

Ofis eşyalarının kıymetli olması onların maksimum koruma altına alınmasını gerektirmektedir. Bu nedenle de firma olarak deneyimli ekipler ile hizmet vermekte ve tüm nakliyat sürecinin yetkili arkadaşımızın denetimiyle gerçekleşmesini sağlamaktayız. Ofisinizin taşınması gerektiğinde bunun için kaliteli hizmet veren bir firma istemeniz halinde Egesur Nakliyat olarak bu beklentinize uzun yıllardır sektörde yer almanın deneyimi ile cevap verebilmekteyiz.

Profesyonel İstanbul Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılmaktadır?

İstanbul Ofis taşımacılığı diğer nakliyat hizmetlerinden farklılık göstermektedir. Firmamızı tercih etmeniz halinde fiyat teklifinin hazırlanması ve daha sonra nakliyatın yapılması için gerekli planın oluşturulması amacıyla ofisinize bir ziyaret gerçekleştirmekte ve uygun olduğunuz günü öğrenerek o gün için taşınma planı oluşturmaktayız. Bunun ardından da şu şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Taşınma günü yeterli sayıda personel ve araç ile ofisinize gelmekteyiz. Ofis eşyalarının birbirine benzer olması nedeniyle her masanın eşyasını farklı kutulara yerleştirerek karışmasını önlemekteyiz. Paketleme ve ambalajlama da her eşyanın cinsine uygun kaliteli malzeme kullanmaktayız.
  • Mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajını yapmakta yeni ofiste de montajını yaparak kullanmanız için hazırlamaktayız.
  • Kapalı kasa içleri geniş araçlarımıza özel teknikler ile istifleyerek trafikte olduğu zamanda zarar görmesini önlemekteyiz.
  • Yüksek katlarda olan ofislerin taşınmasında asansörlü nakliyat hizmetimizi devreye almaktayız.

İstanbul Ofis taşımacılığı hizmetinde hataya yer bırakmadan hizmet vermekle yetinmemekte ayrıca sigortalı olarak ofisinizi taşımaktayız. Eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile sağlamaktayız. İstanbul merkezli firmamız şehrimizin tüm ilçelerinde bulunan ofislerinizin şehir içi ve şehirler arasında taşınması sırasında üstün kalitede hizmet vermektedir. Detaylı bilgiyi online olarak müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.