Nakliyat Ambalaj Ve Paketleme

İstanbul eşya Paketleme ve ambalajlama nakliyat hizmetinin en önemli aşamalarından birisi olarak bulunmaktadır. Eşyaların taşınması sırasında zarar görmesini önleyecek en önemli nokta paketleme ve ambalajlamanın işin uzman olan kişiler tarafından yapılmasıdır. Egesur Nakliyat olarak bu konuya özel önem vermekte ve işinde en iyi olan kişiler ile ekiplerimizi oluşturmaktayız. Bu şekilde de eşyalarınızın zarar görmeden maksimum güvenlik ile taşınmasını sağlamaktayız.

Ev taşımanın en yorucu yanı elbette eşyaların toplanması ve yerleştirilmesidir. Firmamız ise müşterilerinin üzerinden bu işlemi almakta ve böylece yorulmayacakları bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlamaktadır. Eşyaların uzman kişiler tarafından paketleme ve ambalajlama yapılarak toplanmasının faydası her eşyanın kendi cinsine uygun olan yöntem ile ve uygun malzeme ile koruma altına alınıyor olmasıdır. Bu işlemi geniş ekipler ile yaparak taşınma süresinin kısalmasını sağlamaktayız. İsteğinize bağlı olarak da yeni adresinizde eşyaların yerleştirilmesi işlemini yapmakta ve sizin yeni evinizde normal hayatınıza hemen başlayabilmenizi sağlamaktayız.

İstanbul Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Ücretleri

İstanbul eşya Paketleme ve ambalajlama evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmetlerinde verilen bir destek olmaktadır. Bu destek için ayrıca ücret almamakta ve müşterilerimizden eşyalarının toplanması işini mutlaka bize bırakmalarını belirtmekteyiz. Sizler sadece özel eşyalarınızı toplamakla yetinmelisiniz. Aksi takdirde uzman olmayan kişilerin yapacağı paketleme gerekli korumayı sağlamayacaktır. Eşyaları dikkatle toplarken kırılma ihtimali yüksek eşyalar için de ilave önlem olarak içleri köpüklü kutulara yerleştirmekteyiz. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi yeni adreste tekrar montajının yapılması işlemini de ustalarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul eşya Paketleme ve ambalajlama yapılması eşyaların güvenliği için önemli olsa da yeterli olmamaktadır. Taşınma sırasında aldığımız diğer önlemler arasında bina merdivenlerinin kullanılmaması ve asansörlü nakliyat yapılması bulunmaktadır. Eşyaların yüklendiği araçlarımız da nakliyata uygun kapalı kasadırlar ve bunları profesyonel sürücüler kullanmaktadır. İstanbul ilimizde yaşayan kişilerin taşınma ihtiyacı olduğunda bunun için şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz ile yanlarında yer almaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekte olan firmamız bütçenize uygun fiyat çözümleri sunmaktadır. Nakliyat hizmetine ihtiyaç duymanız halinde online olarak müşteri temsilcilerimiz ile hörüşebilir ve size özel çözümlerimizi öğrenebilirsiniz.