Hakkımızda

Hakkımızda

Nakliyat sektörünün en köklü firmaları arasında yer almakta olan firmamız ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekteyiz. Egesur Nakliyat olarak dinamik bir ekip ile hizmet vermekte ve teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Bu şekilde de nakliyat sektörüne yenilikleri ilk getiren firma olarak rakiplerimize örnek olmaya devam etmekteyiz. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli nokta işimizi sıfır hata ile yapıyor olmamızdır. Bunun için ekiplerimizi oluştururken asla herkes ile çalışmamakta işini severek yapan ve verdiğimiz eğitimlerde başarılı olan kişiler ile çalışmaktayız.

Nakliyat hizmetinde insan unsuru kadar kullanılan araçların da hizmet kalitesini belirlemede önem taşıdığını bilmekte ve bunun için de geniş araç filomuzu düzenli olarak yenilemekte ve eşyalarınız için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmak için kapalı kasa, içleri geniş ve süngerle kaplı araçlar ile hizmet vermekteyiz. Günümüzde binaların çok katlı olarak inşa edilmesi ile eşyaların güvenli nakliyatını sağlamak adına firmamız portatif yük asansörleri kullanmaktadır. Binanın yapısının uygun olduğu hallerde asla bina merdivenleri kullanılmamaktadır.

Misyonumuz

İstanbul nakliyat firmaları arasında hakkımızda en güvenilir olduğumuzun belirtilmesi ise misyonumuz olmaktadır. Güvenilir olmanın ilk şartının ise verdiğimiz sözlerde durmak ve eşyalarınız için maksimum güvenlik önlemi almak olduğunu bilmekteyiz. Bunun içinde TSE standardında kaliteli malzeme ile paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Firmamız geniş ekipler ile hizmet vermekte ve yüklendiği nakliyat hizmetini hızla tamamlayarak eşyaları hedef adrese ulaştırmaktadır. Firmamızın verdiği hizmetler arasında şunlar yer almaktadır.

  • Evden eve nakliyat
  • Şehiriçi nakliyat
  • Şehirler arası nakliyat
  • Ofis taşımacılığı
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Depolama

Nakliyat hizmetini tecrübeli ekipler ile vermekte olan firmamız nakliyatın yapılması sırasında eşyaların trafikte olduğu zaman içinde istenmeyen kazaların olabileceğini bilerek sigortalı nakliyat hizmetini de tüm müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerimizin hakkımızda bilmesi gereken önemli noktalardan birisi de uygun fiyatlar ile hizmet verdiğimizdir. Her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu bilmekte sizlere ve işimize olan saygımızdan dolayı eşyaları görmeden fiyat teklifimizi sunmamaktayız. Nakliyat hizmetinde kalitemiz ve hızımız ile firmamıza olan talep artmaya ve buna paralel olarak da firmamız büyümeye devam etmektedir.