Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden eve nakliyat hizmetini üstün kalitede vermekte olan firmamız evinizi taşımanız gerektiğinde eşyalarınızın zarar görmeden ve sizin de yorulmanıza gerek olmadan taşınabilmenizi sağlamaktadır. Alanında uzan ekiplerimiz ile verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde evinizi taşımanız gerektiğinde stres yaşamanıza gerek olmamaktadır.  Avrupa’da kullanılan modern nakliyat yöntemlerini kullanan firmamız eşyalarınız için maksimum güvenlik ve konfor sağlamanın yanında kısa sürede taşınabilmenizi sağlamaktadır.

Ev taşımanın en zorlayıcı yönü getireceği yüksek maliyetler olmakta ve kişiler bunun için kendince çözümler aramakta ve evlerini kendi çabaları ile taşımak istemektedirler. Bu durumda maliyet aslında pek düşmediği gibi ayrıca taşınma sırasında eşyaların zarar görmesi ile aslında daha yüksek maliyetler getirmektedir. Taşınmanın uzun sürmesi de yaşanan sıkıntıları arttırmaktadır. Bunun yerine Egesur Nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde bütçenize uygun fiyatlar ile evinizi taşırken eşyalarınız da zarar görmeyeceği için bir nakliyat süreci sunmaktayız.

Garantili İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

İstanbul Evden eve nakliyat hizmetini işinin uzmanı ekipler ile vermekte ve bu sayede de yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmaktayız. İşimizde hataya yer olmadığını bilmekte ve bunun için tüm personelimize düzenli eğitimler vermekte bütün nakliyat sürecini yetkili arkadaşımız ile koordine etmekteyiz. Bütün süreç boyunca yetkili arkadaşlarımız ekiplerin başında yer almakta ve sizlerin bu süre içinde normal hayatınıza ara vermenize gerek bırakmamaktayız. Verdiğimiz nakliyat hizmetinde şu özellikler bulunmaktadır.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte ve eşyaların toplanması ve isteğinize bağlı olarak yerleştirilmesi işlemini yapmaktayız.
  • Asansörlü nakliyat yapmakta üst katlarda olan eşyaların konforlu olarak taşınmasını sağlamaktayız.
  • Kapalı kasa araçlar ile nakliyatı gerçekleştirmekte ve araç içinde olduğu zamanlarda iklim şartlarından zarar görmesini önlemekteyiz.

İstanbul Evden eve nakliyat hizmetinde ihmal edilmemesi gereken önemli bir nokta ise sigortadır. Nakliyat sırasında istenmeyen kazaların olması durumunda bundan dolayı sıkıntı yaşamanızı firmamız sigortalı nakliyat yapmaktadır. İstanbul merkezli bir firma olarak şehrimizin bütün ilçelerinde hizmet vermekte şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de ülkemizin tüm il ve ilçelerine sizin için hizmet götürmekteyiz. Detaylı bilgi almak için online olarak iletişime geçebilirsiniz.