Depolama

İstanbul eşya depolama hizmetini uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer almakta olan firmamız geniş ve güvenli depoları ile vermektedir. Bu hizmetimiz ile ev ya da ofis eşyalarını bir süreliğine kullanmayacak kişilerin bu eşyalarının güvende olarak beklemesini sağlamaktayız. Depolarımıza tüm eşyalarınızı koyabileceğiniz gibi atmak istemediğiniz ama kullanmadığınız bir miktar eşyanızı da koyabilir ve kullanmak istediğiniz zamanda alabilirsiniz.  Eşyalarınızı almak istediğinizde bunu bir hafta öncesinden firmamıza bildirmeniz halinde eşyalar tam belirtilen saatte teslim edilecektir.

Ofislerini mevsimlik olarak kullanan kişiler, bir süreliğine yurt dışında yaşayacak kişiler ve yeni evi hazır olmadığı halde eski evini mutlaka boşaltması gereken kişiler bu hizmetimizden daha çok yararlanırken farklı nedenler ile de eşyalarınızı depolarımıza koyabilmektedir.  Bu kişiler için depoların eşyalar için özel olarak hazırlanmış olması ile en uygun çözüm olmaktadır. Depolarımızda eşyalarınızı bekletmeniz için belli bir zaman sınırlaması yoktur. Burada eşyalarınız siz istediğiniz süre boyunca kalabilmektedir.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Verilmektedir

İstanbul Eşya Depolama hizmetimizden yararlanmak istediğinizde Egesur Nakliyat olarak birinci önceliğimiz eşyaların güvende olarak beklemesidir. Bunun için de eşyalarınızı depolarımıza yerleştirmeden önce paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Bu şekilde koruma altına aldığımız eşyalarınızı adresinizden almakta ve istediğiniz tarihte de adresinize teslim etmekteyiz. Paketlemesini yaptığımız eşyalarınızı kapalı kasa araçlarımız ile alarak depolarımıza getirmekte ve özel teknikle ile istiflemekteyiz. Geniş depolarımızda eşyalar hiçbir şekilde birbirine karışmadan beklemektedir.

Depolarımıza koyduğumuz eşyalarınızı aynı yeni halleri ile alabilmeniz için düzenli olarak depolarımızda temizlik yapmakta ve tozlanma olmasını önlemekteyiz. Havalandırma sistemleri olan depolarımız da eşyalarda küf ve rutubet gibi zarar verici oluşumlara izin vermemekteyiz. İlaçlaması yapılan depolarımızda böcek ve haşerat bulunmamakta ve bunların eşyalara zarar vermesi gibi bir durum ortaya çıkmamaktadır.

İstanbul Eşya Depolama hizmetimizi sigortalı olarak vermekteyiz. Bu şekilde de depolarımıza koyduğunuz eşyalarınız için gerekli tüm önlemleri almış olmamıza rağmen sel, yangın ve deprem gibi doğal afetler olması halinde oluşacak zararın sigorta şirketi tarafından karşılanarak sıkıntı yaşamanızı önlemekteyiz. İstanbul ve çevresinde olan bütün illere depolama hizmetini güvenli ve geniş depolarımız ile vermekteyiz.