Asansörlü Nakliyat

İstanbul Asansörlü nakliyat hizmetini vermekte olan firmamız eşyalarınızın konforlu olarak taşınmasını sağlamaktadır. Ev taşımanın bütün zorluğunu üzerinizden almakta olan firmamız profesyonel ekipleri ile eşyalarınız için maksimum güvenlik önlemi almaktadır. Alınan bu önlemler arasında bina merdivenlerinin değil portatif asansör sistemlerinin kullanılması bulunmaktadır. Günümüzde çok katlı olarak inşa edilmekte olan binaların yük asansörlerinin olmamasının yanında ayrıca bina merdivenlerinin de eşya taşımaya uygun olmaması nedeniyle merdivenlerden taşınması sırasında zarar görme ihtimali yüksek olmaktadır.

Firmamızın sahip olduğu asansör sistemleri ile hizmet vermesi sayesinde de oluşan bu riskler ortadan kaldırılmaktadır. Eşyaların güvenli olarak araçlara nakliyesi sağlanırken aynı zamandan da kazanılmakta ve nakliyat kısa sürede tamamlanarak yeni evinizde kısa zamanda normal hayatınıza dönebilmeniz mümkün olmaktadır. Sahip olduğumuz son teknoloji asansörlerimiz ile rezidanslar ve plazalar gibi çok yüksek binalarda yaşayan kişiler içinde hızlı ve sorunsuz taşınma çözümleri üretmekteyiz.

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul Asansörlü nakliyat hizmetimizi farklı fiyatlar ile vermemekte üst katlarda oturan kişilerin eşyalarının güvende olarak taşınması için gerektiğinde devreye almaktayız. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamızı ile iletişime geçmeniz halinde taşınmanız için bütçenize en uygun fiyatları tespit ederek fiyat teklifimizi hazırlamaktayız. Bu teklifin içinde üst katlarda oturan kişileri çin asansör kullanımı da yer almaktadır. Elbette fiyatın belirlenmesinde eşyaların miktarı ve kaç kilometre uzağa taşınacağı gibi başka ayrıntılarında önemi bulunmaktadır. Egesur nakliyat firmamız eşyaları yerinde görmek ve fiyat teklifini sunmak için yetkili arkadaşlarımız ile evinize ücret almadan bir ziyaret gerçekleştirmektedir.

İstanbul Asansörlü nakliyat yapılması ile taşınma süresi kısalmakta olmasına rağmen bu hizmetin verilebilmesi de belli şartlara bağlıdır.  En önemli nokta binanın yapısının portatif asansörlerimizi kurabilmemiz için uygun olmalıdır. Bunun yanında çok yüksek katlarda olan eşyaların asansörler ile alınması sırasında da hava şartlarının uygun olması gerekmektedir. Aşırı rüzgarlı havalarda eşyaların asansörler ile taşınması mümkün olmayacağı için hava şartlarının uygun olacağı zamana kadar beklenmesi gerekmektedir. İstanbul şehrimizin tüm ilçelerine ve şehir dışına taşınmanız gerektiğinde firmamız tecrübeli ekipleri ile hizmet vermektedir.