Asansör Kiralama

İstanbul Asansör kiralama hizmetini son teknoloji asansör sistemleri ile vermekte olan firmamız ihtiyaç duyduğunuz asansörleri kiralayabilmenizi sağlamaktadır. Portatif yük asansörleri ağır eşya ve malların yüksek katlara taşınması ve indirilmesinde pratik bir çözüm sunmaktadır. Pek çok şirketin kimi zaman bu asansörlere ihtiyaç duydukları bilinmektedir bunun yanında asansörlerin yüksek fiyatları sadece bir süreliğine ihtiyaç duyulması halinde alınmak yerine kiralanmasının daha uygun bir çözüm olmasını sağlamaktadır.

Firmamız da yük asansörü kiralamak isteyen kişiler için farklı büyüklükte ve yüksekliklere ulaşabilen modern asansör sistemleri ile hizmet vermektedir. Bu şekilde farklı büyüklükte olan asansör sistemlerimizin olması ile de her şirketin bu yönde olan ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktayız. Tüm asansörlerimizin bakımları düzenli olarak yapılmakta ve sahip olması gereken bütün belgeleri de tam olarak bulunmaktadır. Kullanılması sırasında da sorun çıkartmamakta ve işlerinizin aksamadan yürümesini sağlamaktadır.

İstanbul Asansör Kiralama Fiyatları

İstanbul Asansör kiralama fiyatlarını firmamız belli bir fiyat listesi ile sunmamakta ve her müşterimize özel fiyat teklifleri hazırlamaktadır. Yük asansörü ihtiyacı duymanız ve Egesur Nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde yetkili arkadaşımız sizinle bir görüşme sağlamaktadır. Bu görüşmede ihtiyaç duyduğunuz asansörün özellikleri, ne kadar bir süre için kiralamak istediğiniz gibi ayrıntıları öğrenecek olan arkadaşımız bu bilgileri değerlendirdikten sonra fiyat teklifimizi size sunacaktır. Teklifimizi onaylamanı halinde de istediğiniz özellikteki asansör belirtilen adrese getirilecek ve size teslim edilecektir. Asansörün teslimi sırasında kullanımı konusunda gerekli eğitim verilecek ve gerektiği halde de personel desteği verilerek asansörün sıkıntı yaşanmadan kullanılması sağlanacaktır.

İstanbul Asansör kiralama yapmanın satın almaktan daha uygun bir fiyat çözümü getirdiğini fark etmekte olan pek çok firma bu hizmetimizden yararlanmayı tercih etmektedir. İstanbul merkezli olan firmamız ile ilimizde ve tüm Türkiye’de bu yönde ihtiyacı olan şirketlere hizmet vermekte ve asansörleri ihtiyaç duydukları süre boyunca kullanabilmelerini sağlamaktadır. Portatif yük asansörleri ağır eşya ve malların taşınmasında pratik bir çözüm sunmakta ve bu eşyaların taşınması sırasında kol gücüne ihtiyaç duyulmamasını ve zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.